logo
menu Menu główne
Strona główna
Linki
menu Rozgrywki
1 liga
2 liga
3 liga - grupa A
3 liga - grupa B
Liga Oldbojów
Liga Letnia
Zawieszenia
menu Piątka kolejki
1 Liga
2 Liga
3 Liga - Grupa A
3 Liga - Grupa B
Liga Oldbojów

menu Informacje
Regulamin
Współpraca
Kontakt
Formularze
menu Archiwum
2011
2012
2013
2014
Strona główna


menu 11 kolejka 3 Ligi - Grupa B

Prawidłowa rozpiska na 11 kolejkę 3 Ligi - grupa B

06.09.2015

18:30 Harnasie - FC Lekarze
19:00 Magna Dąbrowa Górnicza - OKS Daleka
19:30 Oranje - FC Zagórze
20:00 Czarnobyl - Carmen


26.08.2015 menu
menu Wznowienie rozgrywek Sosnowieckiej Ligi Halowej

Po letniej przerwie wracamy do rozgrywek Sosligi!

2 Liga rozpocznie rozgrywki w czwartek 03 września,
3 Liga - sobota i niedziela - 05 i 06 września,
1 Liga - we wtorek 08 września.
19.08.2015 menu
menu LIGA LETNIA

I KOLEJKA LIGI LETNIEJ 2015.04.28
20.30 FIEGE-P.C.F.S
21.00 SELTON-BĘDZIN MIASTO
21.30 GHETTO-OKS DALEKA
22.00 CITY-WAP
MECZ LEKARZE-AUTO ŚLIWKA 2015.05.05

26.04.2015 menu
menu Zmiana terminarza 2 Ligi

UWAGA!

Z powodu wycofania się drużyny BEFORE PUB z rozgrywek, zmianie ulega terminarz rozgrywek 2 Ligi.


27.03.2015 menu
menu LETNIA LIGA

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W LETNIEJ LIDZE FUTSALU.
ZAPISY DO 2015.04.21
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE U ORGANIZATORÓW LIGI

26.03.2015 menu
menu Odwołanie kolejki 2 Ligi

Uwaga!

Z przyczyn niezależnych od Organizatorów, 10 kolejka 2 Ligi z dnia 26.03.2015 zostaje odwołana.

Zmiana daty rozgrywania kolejki została uwzględniona w terminarzu.

23.03.2015 menu
menu Odwołanie kolejki

Uwaga!


7 kolejka 2 Ligi z dnia 05.03.2015 zostaje odwołana. Zmiana daty rozgrywania kolejki została uwzględniona w terminarzu.

 

01.03.2015 menu
menu FINAŁY PUCHARU PREZYDENTA

FINAŁY PUCHARU PREZYDENTA
2015.02.01 GODZ 

18.30 WIREX-SELTON  3:2
18.45 UNITED TEAM-NIEZALEŻNI  3:0
19.00 MADOR-FRIENDS-TEAM  6:0
19.15 LOONEY TUNES-FIEGE  1:2
19.30 P.C.F.S-GHETTO  5:0
19.45 ING-LAMBER  1:3
20.00 P.C.F.S-FIEGE  1:1 KARNE 2:3
20.15 UNITED TEAM-WIREX  1:0
20.30 MADOR-LAMBER   1:2
FINAŁ
21.00  UNITED TEAM-FIEGE  5:0
21.15  LAMBER-UNITED TEAM  0:1  
21.30  LAMBER-FIEGE  0:4


1.UNITED TEAM  2  6  6:0
2.FIEGE  2  3  4:5
3.LAMBER  2  0  0:5




28.01.2015 menu
menu I KOLEJKA III LIGI

I KOLEJKA  III LIGI 2015.01.24
GR I

18.30 FRIENDS TEAM-FC WCZORAJSI
19.00 CITY-WESZŁO
19.30 THE REDS-PARTNERTECH
20.00 NIEZALEŻNI-IGLOTEX .S.C

I KOLEJKA III LIGI 2015.01.25
GRII

18.30 OKS DALEKA-FC LEKARZE
19.00 FC ZAGÓRZE-CARMEN
19.30 ORANJE-HARNASIE
20.00 MAGNA-ŚWIETLIKI
23.01.2015 menu
menu 1 kolejka 2 Ligi
Dnia 22 stycznia 2015 rozpoczną się rozgrywki 2 Ligi:

20:20 FC Tabor - Ghetto OST
20:50 Technolit - United Team
21:20 Coca Cola - Będzin Miasto
21:50 Fiege - Tradis
22:20 Monolit - Before Pub
22:50 Kwazar - WAP
18.01.2015 menu

strony: [1][2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

menu Reklama
wirex
© 2009 Sosnowiecka Liga Halowej Piłki Nożnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Generowanie strony 0.05