logo
menu Menu główne
Strona główna
Linki
menu Rozgrywki
1 liga
2 liga
3 liga - grupa A
3 liga - grupa B
Liga Oldbojów
Liga Letnia
Zawieszenia
menu Piątka kolejki
1 Liga
2 Liga
3 Liga - Grupa A
3 Liga - Grupa B
Liga Oldbojów

menu Informacje
Regulamin
Współpraca
Kontakt
Formularze
menu Archiwum
2011
2012
2013
2014
Strona główna


menu Zmiana terminarza 2 Ligi

UWAGA!

Z powodu wycofania się drużyny BEFORE PUB z rozgrywek, zmianie ulega terminarz rozgrywek 2 Ligi.


27.03.2015 menu
menu LETNIA LIGA

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W LETNIEJ LIDZE FUTSALU.
ZAPISY DO 2015.04.21
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE U ORGANIZATORÓW LIGI

26.03.2015 menu
menu Odwołanie kolejki 2 Ligi

Uwaga!

Z przyczyn niezależnych od Organizatorów, 10 kolejka 2 Ligi z dnia 26.03.2015 zostaje odwołana.

Zmiana daty rozgrywania kolejki została uwzględniona w terminarzu.

23.03.2015 menu
menu Odwołanie kolejki

Uwaga!


7 kolejka 2 Ligi z dnia 05.03.2015 zostaje odwołana. Zmiana daty rozgrywania kolejki została uwzględniona w terminarzu.

 

01.03.2015 menu
menu FINAŁY PUCHARU PREZYDENTA

FINAŁY PUCHARU PREZYDENTA
2015.02.01 GODZ 

18.30 WIREX-SELTON  3:2
18.45 UNITED TEAM-NIEZALEŻNI  3:0
19.00 MADOR-FRIENDS-TEAM  6:0
19.15 LOONEY TUNES-FIEGE  1:2
19.30 P.C.F.S-GHETTO  5:0
19.45 ING-LAMBER  1:3
20.00 P.C.F.S-FIEGE  1:1 KARNE 2:3
20.15 UNITED TEAM-WIREX  1:0
20.30 MADOR-LAMBER   1:2
FINAŁ
21.00  UNITED TEAM-FIEGE  5:0
21.15  LAMBER-UNITED TEAM  0:1  
21.30  LAMBER-FIEGE  0:4


1.UNITED TEAM  2  6  6:0
2.FIEGE  2  3  4:5
3.LAMBER  2  0  0:5




28.01.2015 menu
menu I KOLEJKA III LIGI

I KOLEJKA  III LIGI 2015.01.24
GR I

18.30 FRIENDS TEAM-FC WCZORAJSI
19.00 CITY-WESZŁO
19.30 THE REDS-PARTNERTECH
20.00 NIEZALEŻNI-IGLOTEX .S.C

I KOLEJKA III LIGI 2015.01.25
GRII

18.30 OKS DALEKA-FC LEKARZE
19.00 FC ZAGÓRZE-CARMEN
19.30 ORANJE-HARNASIE
20.00 MAGNA-ŚWIETLIKI
23.01.2015 menu
menu 1 kolejka 2 Ligi
Dnia 22 stycznia 2015 rozpoczną się rozgrywki 2 Ligi:

20:20 FC Tabor - Ghetto OST
20:50 Technolit - United Team
21:20 Coca Cola - Będzin Miasto
21:50 Fiege - Tradis
22:20 Monolit - Before Pub
22:50 Kwazar - WAP
18.01.2015 menu
menu I KOLEJKA I LIGI

I KOLEJKA I LIGI 2015.01.20 

20.00 SELTON-GAMA
20.30 KEM-LAMBER
21.00 LOONEY TUNES-BLUE STAR
21.30 MADOR-ING
22.00 WIREX-GAMI-PAK FURORRA
22.30 KRZYŻÓWKA-ETA

14.01.2015 menu
menu LIGA OLDBOYS

I KOLEJKA LIGA OLDBOYS 2015.01.16

19.30 SELTON-NOWA  15:1
20.00 UNITED-BLUE STAR OLDBOYS  0:2
20.30 NDS-MP LOGISTIK  2:2
21.00 OMEGA-AUTO ŚLIWKA  3:2
21.30 MITTAL-PLASTIC  2:5
22.00 P.C.F.S-MAGNA  3:0
22.30 DYNAMIC TEAM-ART PAL
23.00 PARTNER-PAUZA
12.01.2015 menu
menu PUCHAR PREZYDENTA

PUCHAR PREZYDENTA SOSNOWCA

GR 1 2015.01.08 GODZ 19.50

1.WIREX  4  10  17:0
2.LAMBER  4  9  11:6 
3.UNITED  4  6  4:13
4.TABOR DĘBICA   4  4  5:4
5.FC WCZORAJSI  4  0  3:17

19.50 WIREX- TABOR  0:0
20.08 LAMBER-UNITED  5:0
20.26 TABOR-FC WCZORAJSI  4:0
20.44 WIREX-UNITED  7:0
21.04 LAMBER-FC WCZORAJSI  4:2
21.22 TABOR-UNITED  0:2
21.40 WIREX-FC WCZORAJSI  7:0
21.58 LAMBER-TABOR  2:1
22.16 UNITED-FC WCZORAJSI  2:1
22.34 LAMBER-WIREX  0:3

GR 2 2015.01.09 GODZ 19.00

1.UNITED TEAM  4  10  12:6
2.SELTON  4  7  17:11
3.COCA COLA  4  6  8:8
4.TECHNOLIT  4  6  10:7
5.PLASTIC  4  0  1:16

19.00 COCA COLA-PLASTIC  2:0
19.18 TECHNOLIT-UNITED TEAM  1:3
19.36 PLASTIC-SELTON  0:6
19.54 COCA COLA-UNITED TEAM  1:3
20.12 TECHNOLIT-SELTON  4:3
20.30 PLASTIC-UNITED TEAM  1:3
20.48 COCA COLA-SELTON  4:5
21.06 TECHNOLIT-PLASTIC  5:0
21.24 UNITED TEAM-SELTON  3:3
21.42 TECHNOLIT-COCA COLA  0:1

GR 3 2015.01.11 GODZ 18.30

1.MADOR  5  13  13:2
2.FRIENDS TEAM  5  12  8:3
3.NIEZALEŻNI  5  9  12:8
4.BLUE STAR  5  7  6:3
5.OKS DALEKA  5  1  2:13
6.FC LEKARZE  5  1  4:16

18.30 BLUE STAR-OKS DALEKA  1:0
18.42 FRIENDS TEAM-NIEZALEŻNI  2:0
18.54 OKS DALEKA-FC LEKARZE  1:1
19.06 BLUE STAR-NIEZALEŻNI  1:2
19.18 FRIENDS TEAM-FC LEKARZE  3:1
19.30 OKS DALEKA-NIEZALEŻNI  0:4
19.42 BLUE STAR-FC LEKARZE  4:0
19.54 MADOR-NIEZALEŻNI  4:1
20.06 FRINS TEAM-OKS DALEKA  2:1
20.18 MADOR-BLUE-STAR  0:0
20.30 NIEZALEŻNI-FC LEKARZE  5:1
20.42 MADOR-OKS DALEKA  5:0
20.54 FRIENDS TEAM-BLUE STAR  1:0
21.06 MADOR-FC LEKARZE  3:1
21.18 MADOR FRIENDS TEAM  1:0


GR 4 2015.01.13 GODZ 20.00

1.LOONEY TUNES  4  12  23:5
2.GHETTO  4  6  7:10
3.FC ORANJE  4  6  6:12
4.MAGNA  4  3  10:9
5.MAGNA OLDBOYS  4  3  6:16

20.00 LOONEY TUNES-GHETTO  3:0
20.18 MAGNA OLDBOYS-MAGNA  0:4
20.36 GHETTO-ORANJE  3:2
20.54 LOONEY TUNES-,MAGNA  4:3
21.12 MAGNA OLDBOYS-ORANJE  1:2
21.30 GHETTO-MAGNA  3:2
21.48 LOONEY TUNES-ORANJE
22.06 MAGNA OLDBOYS-GHETTO  3:1
22.24 MAGNA-ORANJE  1:2
22.42 MAGNA OLDBOYS-LOONEY TUNES  2:9

GR 5 2015.01.15 GODZ 20.00

1.P.C.F.S  4  9  12:7
2.ING  4  9  19:7
3.FIEGE  4  9  13:8
4.THE REDS  4  3  11:22
5.CITY  4  0  8:23

20.00 ING-THE REDS  10:3
20.18 CITY-P.C.F.S  2:3
20.36 FIEGE-THE REDS  5:1
20.54 ING-P.C.F.S  2:0
21.12 CITY-FIEGE  2:6
21.30 THE REDS-P.C.F.S  3:5
21.48 ING-FIEGE  1:2
22.06 CITY-THE REDS  2:4
22.24 P.C.F.S-FIEGE  4:0
22.42 CITY-ING  2:6

05.01.2015 menu

strony: [1][2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

menu Reklama
wirex
© 2009 Sosnowiecka Liga Halowej Piłki Nożnej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Generowanie strony 0.033